Lux The Palace Residence Suite 3

  • Безкоштовний Wi-Fi в номері
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Відкритий басейн
  • Вихід на пляж
  • Фітнес-центр

Будівля CNNу Дубаї на відстані 10 хвилин їзди машиною і Острови Пальм на відстані майже 7 км від Lux The Palace Residence Suite 3 Dubai.

Аквапарк Wild Wadi розташований в межах 15 хвилин їзди від апартаментів. Апартаменти також розташовані на відстані 18 км від залізничного вокзалу - метро "Business Bay".

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Lux The Palace Residence Suite 3 Дубай
Partial Marina And City Views 1Br, Close To Jbr Beach, Palace Beach Residence Tower 2,Emaar Beachfront ,Dubai Marina By Deluxe Holiday Homes
Ціна лише для моб. пристроїв

Partial Marina And City Views 1Br, Close To Jbr Beach, Palace Beach Residence Tower 2,Emaar Beachfront ,Dubai Marina By Deluxe Holiday Homes

9.5
Чудово 2 відгуки
0 м від помешкання
Ultra Luxury Emaar Palace Beachfront 1Br Five Palm
Ціна лише для моб. пристроїв

Ultra Luxury Emaar Palace Beachfront 1Br Five Palm

13 м від помешкання
Waterfront 2Br Emaar Beachfront
Ціна лише для моб. пристроїв

Waterfront 2Br Emaar Beachfront

121 м від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Парковка

    Дозвілля

    • Фітнес-центр

    Послуги на території

    • Цілодобова стійка реєстрації
    • Цілодобова охорона
    • Прибирання приміщень

    Для дітей

    • Дитячий басейн
    • Дитячий ігровий майданчик

    Відпочинок

    • Приватний пляж
    • Відкритий басейн
    • Вихід на пляж
    • Пляжні парасольки
    • Шезлонги
    • Тераса
    • Обладнання для барбекю

    В номерах

    • Кондиціонер

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Вогнегасники
    • Картковий електронний замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !
    Часті питання
    • Чи надає квартира Lux The Palace Residence Suite 3 безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в квартирі Lux The Palace Residence Suite 3.
    • У цій квартирі можна розмістити домашніх тварин?
      У цій квартирі не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Lux The Palace Residence Suite 3 розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал метро "Business Bay" розташований на відстані 18 км від квартири Lux The Palace Residence Suite 3.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Lux The Palace Residence Suite 3 Дубай

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити